logo
Wspaniały Obraz
Biuro Rachunkowe Sosnowiec - Śląsk
- Katowice - HERA Sp. z o.o.

Rekomendacje

Wspaniały Obraz

Wspaniały Obraz

Staramy się, by rzetelna współpraca z naszymi Klientami przebiegała zawsze w przyjaznej atmosferze i zaufaniu. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami obsługiwanych prze nas firm.

rekomendacje

ERA Sp. z o.o.

  • Badania rocznych sprawozdań finansowych były przeprowadzone profesjonalnie, rzeczowo, z należytą starannością i z dużym zaangażowaniem. Firmę Hera cechuje rzetelność, duże doświadczenie zawodowe i fachowa pomoc. Współpraca przebiegała zawsze bez zastrzeżeń, z poszanowaniem prawa i etyki zawodowej oraz w poczuciu ogromnego zaufania.

PIAST GROUP SP. Z O.O.

  • (...) Pragniemy wyrazić wdzięczność i uznanie wszystkim Pracownikom Spółki za odpowiedzialne pełnienie obowiązków służbowych, wysoką jakość merytoryczna usług oraz indywidualne traktowanie każdego ze swoich klientów. Zarząd grupy Kapitałowej PIAST wyrazić szczere podziękowania za wieloletnią partnerska współpracę, która w istotny sposób przyczyniła się do rozwoju naszej firmy. Dziękujemy za lata rzetelnie i sumiennie wykonywanej pracy, stałego przygotowywania swoich klientów do wszelkich zmian podatkowych i zmieniającego się prawa.

C.E.W.S. MEDIA Sp. z o.o.

  • Jesteśmy pełni uznania za profesjonalne podejście i solidnie przebiegającą obsługę księgową. Spółka korzysta z usług Biura nieprzerwanie od 2012 roku. Powierzone zadania z zakresu prowadzenia ksiąg handlowych oraz kadr i płac są realizowane profesjonalnie, terminowo oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki serdecznej atmosferze nasze wzajemne kontakty są przyjemnością.

NADWOZIA-PARTNER SPÓŁKA AKCYJNA

  • Opierając się na naszych dotychczasowych doświadczeniach, możemy stwierdzić, że współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze, daje poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Nieustannie spotykamy się z kompetencją, rzetelnością i wykazywaną przez BDiU Hera Sp. z o.o. pomocą w zakresie świadczonych przez Nich usług, również tych skomplikowanych. Z prawdziwą przyjemnością możemy rekomendować BDiU Hera Sp. z o.o.wszystkim, którzy cenią sobie zarówno profesjonalizm obsługi, jak również serdeczną atmosferę współpracy.

SECURAL Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe

  • Dotychczasowa 14-letnia współpraca z Biurem Doradztwa i Usług HERA Sp. z o.o. cechuje się profesjonalizmem, indywidualnym podejściem, rzetelnością oraz dużym zaangażowaniem. Dobra organizacja pracy w prowadzeniu księgowości i sumienność sprawia, że zdecydowanie możemy zarekomendować Biuro Doradztwa i Usług HERA Sp. z o.o. Poza bieżącą współpracą pracownicy biura służą nam cennymi poradami i doradzają nam w sprawach finansowo-księgowych związanych z naszą działalnością.

F.U. NIKO NIEDOPYTALSKI NIKODEM

  • Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji dla Biura Doradztwa i Usług HERA Sp. z o.o. za profesjonalne podejście i obsługę księgową oraz obsługę płacową. (...) Współpraca przebiega w atmosferze zaufania. Rzetelność, wysoki poziom fachowości, komunikacja oraz młody zespół pozwala spokojnie powierzyć wyżej wymienioną obsługę tej właśnie firmie.

SKLEP WIELOBRANŻOWY MaRaT

  • Z usług biura rachunkowego BDiU HERA Sp. z o.o.korzystam od 10 lat w zakresie pełnej obsługi podatkowo-księgowej. Zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo. Biuro reprezentuje moja firmę również we wszystkich formalnościach i kontaktach związanych z Urzędem Skarbowym i Zakładem ubezpieczeń Społecznych. Jak najbardziej polecam Biuro Doradztwa i Usług HERA Sp. z o.o.jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Zagłębie S.A.

  • (...) Jesteśmy również przekonani, że Biuro Doradztwa i Usług Hera Sp. z o.o. może stanowić wzór dla firm działających w branży. Naszym życzeniem byłoby zaś, aby działania przyjęte i stosowane w BDiU Hera Sp. z o.o. obowiązywały w wielu innych firmach, z którymi współpracujemy.